شورت فانتزی دانتل جلوباز

محصول جدید

شورت فانتزی دانتل جلوباززنانه


شرکت تولیدی آداک، تولید کننده لباس زیر باکیفیت ایرانی و با ضمانت

جنبه های مثبت:

عدم رنگدهی

عدم تغییر شکل

تنخور مناسب

جذابیت ظاهری بالا

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

0 تومان بدون مالیات.

اطلاعات بیشتر

توضیحات محصول

این محصول از جنس تور دانتل با کیفیت و با کشسانی زیاد و تور شیشه ای و نخ ضد حساسیت می باشد. استفاده این سه باهم در یک مجموعه، باعث ایجاد ترکیبی زیبا و چشم نواز شده است.

راحتی و تنخور مناسب این کار یکی دیگر از دلایلی است که میتوانید این محصول را برگزینید. گروه تولیدی آداک با تکیه بر همین اصول ساده ولی اساسی توانسته است جایگاه مناسبی را در بین خانواده های ایرانی باز کند.

قسمت فوقانی با تور دانتل پوشش داده شده است و نواحی دیگر از تور و نخ تشکیل شده اند. بسیار مقاوم بوده و از کشسانی خوبی برخوردار است.

۸ نکته مهم درباره لباس زیر که هر خانمی باید بداند:

۱. الیاف طبیعی و ترجیحا نخ را انتخاب کنید

شاید قبلا شنیده باشید اما ارزشش را دارد که آن را تکرار کنیم: باوجود انواع و سبک‌های فانتزی و معمولی لباس‌های زیر، نخ بهترین جنس برای آنها است.به‌گفته دکتر آلیس کِلی-جونز، این قسمت از بدن زنان بسیار حساس است و باید به‌خوبی از آن مراقبت کرد.

ساده‌ترین و نرم‌ترین جنس برای پوست شما، که هم جذب‌کننده خوبی است و هم هوا را به‌خوبی از خود عبور می‌دهد،نخ است. دکتر کلی-جونز می‌گوید: «به این دلیل که نخ قدرت جذب‌کنندگی مناسبی دارد، با جذب رطوبت، به سلامتی شما کمک می‌کند».

الیاف مصنوعی مانند نایلون و اسپندکس به اندام‌ شما اجازه تنفس نمی‌دهند. درعوض، با نگه‌داشتن گرما و رطوبت محیط را مستعد عفونت می‌کنند.

۲. هرروز، حتی بیشتر از یک بار، لباس زیرتان را عوض کنید


بعضی از پزشکان معتقدند اگر خیلی عرق نکرده باشید، شاید بتوانید یک لباس زیر را دو روز پشت‌سر‌هم بپوشید. اما دکتر کلی-جونز توصیه می‌کند، اگر به‌دلیل تجمع رطوبت و ترشحات احساس ناراحتی می‌کنید، شاید نیاز باشد بیشتر از یک بار در روز لباس زیرتان را عوض کنید.

او می‌گوید: «ترشحات خیلی از بیماران من را اذیت می‌کند و باعث می‌شود همیشه از پدهای روزانه استفاده کنند. به نظر من، این راه‌حل سالم نیست، زیرا این پدها باعث ایجاد حساسیت پوستی و خارش پوست می‌شوند. لباس زیر نخی این مشکل را حل می‌کند و می‌توانید آن را روزی بیشتر از یک بار عوض کنید».

۳. شب‌ها بدون لباس زیر بخوابید تا رطوبت از بین برود

درمورد نپوشیدن لباس زیر در شب اختلاف‌‌نظر وجود دارد. برای افرادی که از اندامی سالم برخوردارند هر دو حالت خوب است. اما برای افرادی که دچار عفونت هستند، برهنه‌خوابیدن می‌تواند بسیار مفید باشد.

اگر بدون لباس زیر بخوابید و اندام خود را در معرض هوا قرار دهید، از تجمع رطوبت و ایجاد محیطی مناسب برای باکتری‌ها جلوگیری کرده‌اید. دکتر کلی-جونز می‌گوید: «من اعتقاد دارم که اندام تناسلی شما نیز مانند دیگر اندام‌های بدن‌تان باید در معرض هوا قرار بگیرد». اگر دوست ندارید شب‌ها برهنه بخوابید، توصیه دکتر کلی-جونز این است که پیژامه گشاد بپوشید. البته، باید به یاد داشته باشید که، اگر به‌جای لباس زیر از هر لباس دیگری مثل پیژامهٔ گشاد استفاده می‌کنید، آنها را نیز باید هرروز بشویید.

۴. لباس‌های زیری که پوشش جاذب دارند برای ورزش بهترین گزینه هستند


پوشیدن یا نپوشیدن لباس زیر در هنگام ورزش یک ترجیح شخصی است. اگر شلوارک‌هایی می‌پوشید که لایه جاذب در خود دارند، نیازی نیست لباس زیر بپوشید.

پوشیدن لایه‌ای بین بدن‌تان و الیاف هم احساس راحتی بیشتری ایجاد می‌کند و هم در جذب عرق گزینه سالم‌تری است. معمولا این لایه می‌تواند از جنس پلی‌استر پیشرفته صاف و سبک باشد.

اما دکتر کلی-جونز پیشنهاد می‌دهد اگر می‌خواهید لباس زیر بپوشید، حتما باید کاملا اندازه باشد و ساییدگی و حساسیت ایجاد نکند.

۵. لباس زیرتان را با صابون ضدحساسیت بشویید


از لباس‌های زیر‌تان باید بیشتر از لباس‌های معمولی مراقبت کنید، زیرا‌ آن‌ها با حساس‌ترین نقطه از پوست بدن شما به‌مدت طولانی تماس دارند. دکتر کلی-جونز توصیه می‌کند از صابون‌های ضدحساسیت برای شست‌و‌شوی آن‌ها استفاده کنید، زیرا «تماس هر‌چیز صابون‌مانند یا هر‌ نوع ماده شیمیایی با اندام شما باعث ایجاد التهاب، خارش یا واکنش‌های حساسیت‌زا می‌شود».

تمیزترین راه برای شست‌و‌شوی لباس زیر شستن لباس زیر برای بهداشت زنان - نکات مهم درباره لباس زیر زنان

لباس‌های زیر را بعد از شستن به‌مدت ۳۰ دقیقه در خشک‌کن با دمای پایین قرار دهید
توصیه پزشکان این است که لباس‌های زیرتان را به‌مدت ۳۰ دقیقه در خشک‌کن قرار دهید یا آنها را بعد از شست‌و‌شو اتو کنید. چون این اقدامات می‌توانند باکتری‌هایی که در حین شست‌و‌شو به آنها اضافه شده‌اند از بین ببرند. گرمای خشک‌کن یا اتو برای ازبین‌بردن این باکتری‌ها از روی لباس زیر کافی است.

آیا فردی از اعضای خانواده یا هم‌خانه‌تان بیمار است؟ لباس زیرتان را با لباس‌های آنها در ماشین لباس‌شویی نیندازید به اندازه کافی باکتری در ماشین لباس‌شویی شما وجود دارد. نیازی نیست با این کار تعداد آنها را افزایش دهید.

اگر به واژینور باکتریال مبتلا هستید، لباس‌های زیر آلوده‌تان را به‌همراه لباس‌های زیر تمیز یا شلوار‌های‌تان نشویید این نکته به‌خصوص افرادی را مخاطب قرار می‌دهد که لباس‌های‌شان را به دفعات کمتری می‌شویند. لباس‌های زیرتان را جداگانه بشویید تا میزان باکتری کاهش یابد و از آلودگی دیگر لباس‌ها هم جلوگیری کنید.

لباس‌های زیرتان را با لباس‌های دیگری که به دیگر ترشحات بدن آلوده هستند نشویید در محیط‌های بیمارستانی، لباس‌هایی که آلودگی‌هایی از منابع مختلف (مثل استفراغ، خون، ادرار و غیره) دارند باید جداگانه شسته شوند. همین کار را باید با لباس زیر هم انجام داد، به‌خصوص اگر فردی از خانواده‌تان در بیمارستان کار می‌کند. اگر مایعات آلوده دیگری مثل قی یا خون وجود دارد، سعی کنید آنها را تاحدامکان از لباس بزدایید و دور از لباس‌های زیرتان نگه دارید.

نکته: آیا نگران تمیزبودن ماشین لباس‌شویی خود هستید؟ برای تمیز کردن ماشین لباسشویی، یک مرتبه ماشین را با آب داغ و سفید‌کننده بشویید (حدود ۱٫۲ پیمانه سفیدکننده در ماشین بریزید). به‌ این شکل، قبل از استفاده از ماشین لباس‌شویی آن را ضدعفونی می‌کنید.

شورت های لامبادا ، شورت های فانتزی ،  شلوار  ، لباس زیر،الیاف مصنوعی ،جنس تور دانتل ، تنخور مناسب ، تور و نخ  ،شورت فانتزی دانتل جلوباز ،پیژامهٔ ،  صابون‌های ضدحساسیت  ، شست‌و‌شوی لباس زیر ،