شورت لامبادا زنانه

محصول جدید

شورت لامبادا زنانه


شرکت تولیدی آداک، تولید کننده لباس زیر باکیفیت ایرانی و با ضمانت

جنبه های مثبت:

عدم رنگدهی

عدم تغییر شکل

تنخور مناسب

جذابیت ظاهری بالا

جزییات بیشتر

10 قلم

In stock

0 تومان بدون مالیات.

اطلاعات بیشتر

توضیحات محصول


شورت های لامبادا از دسته شورت های فانتزی هستند که به دلیل نشان دادن قسمت باسن از لحاظ زیبایی در بین بانوان و همچنین آقایان محبوب هستند. طراحی این شورت توسط گروه تولیدی آداک به صورتی بوده است که بتوانید از این محصول در تمام طول روز استفاده کنید. قسمت پشتی محصول از نخ و ساتن تشکیل شده اند و به دلیل لطافت بالا می توانید در طول روز از آن استفاده بفرمایید.

از دیگر مصارف این محصول می توان به زمانی اشاره کرد که شما قصد دارید یک شلوار جذب بپوشید و دوست ندارید خطوط دوخت شورت و لباس زیرتان از روی شلوار نمایان باشد.

اطراف این محصول با کش بسیار زیبایی دور دوزی شده و سایر قسمت ها از تور و نخ ضد حساسیت تشکیل شده اند.

۸ نکته مهم درباره لباس زیر که هر خانمی باید بداند

۱. الیاف طبیعی و ترجیحا نخ را انتخاب کنید

شاید قبلا شنیده باشید اما ارزشش را دارد که آن را تکرار کنیم: باوجود انواع و سبک‌های فانتزی و معمولی لباس‌های زیر، نخ بهترین جنس برای آنها است.به‌گفته دکتر آلیس کِلی-جونز، این قسمت از بدن زنان بسیار حساس است و باید به‌خوبی از آن مراقبت کرد.

ساده‌ترین و نرم‌ترین جنس برای پوست شما، که هم جذب‌کننده خوبی است و هم هوا را به‌خوبی از خود عبور می‌دهد،نخ است. دکتر کلی-جونز می‌گوید: «به این دلیل که نخ قدرت جذب‌کنندگی مناسبی دارد، با جذب رطوبت، به سلامتی شما کمک می‌کند».

الیاف مصنوعی مانند نایلون و اسپندکس به اندام‌ شما اجازه تنفس نمی‌دهند. درعوض، با نگه‌داشتن گرما و رطوبت محیط را مستعد عفونت می‌کنند.

۲. هرروز، حتی بیشتر از یک بار، لباس زیرتان را عوض کنید


بعضی از پزشکان معتقدند اگر خیلی عرق نکرده باشید، شاید بتوانید یک لباس زیر را دو روز پشت‌سر‌هم بپوشید. اما دکتر کلی-جونز توصیه می‌کند، اگر به‌دلیل تجمع رطوبت و ترشحات احساس ناراحتی می‌کنید، شاید نیاز باشد بیشتر از یک بار در روز لباس زیرتان را عوض کنید.

او می‌گوید: «ترشحات خیلی از بیماران من را اذیت می‌کند و باعث می‌شود همیشه از پدهای روزانه استفاده کنند. به نظر من، این راه‌حل سالم نیست، زیرا این پدها باعث ایجاد حساسیت پوستی و خارش پوست می‌شوند. لباس زیر نخی این مشکل را حل می‌کند و می‌توانید آن را روزی بیشتر از یک بار عوض کنید».

شورت های لامبادا ، شورت های فانتزی ،  شلوار  ، لباس زیر،الیاف مصنوعی ،